Ninja Turtles: Legends Apk indir (Sınırsız Para ve Pizza)

0

Ninja Kaplumbağalar, uzun senelerdir oyuncuların beğendiği kişilikler olmayı muvaffak olmuştur. Her zaman iyilik için savaşan mutant kaplumbağa biçimindeki sempatik varlıklar. Ninja Turtles: Legends Apk indir deki serüvenlerinde kaplumbağalar Kraang Prime ile savaşmaya devam edecekler . 

Bu savaşın artta, makûs adamların Dünya’yı Ebat X’e dönüştürmeye müteveccih bir sonraki teşebbüsünün öyküsü var. Onu durdurmazsanız, bu dünya süratle çökecek. Leonardo, dünyayı kurtarmak için dostlarını çağırmaya devam etmelidir.

Ninja Turtles: Legends Apk indir ‘in Reyin Karakterleri

Ninja Turtles: Legends Apk indir tasarlamak için yapımcı, çizgi romanların yanı sıra animasyon filminde yer alan tüm karakterleri eksiksiz kullandı. Bu görünüm sayesinde oyun daha çeşitli ve benzersiz hale geldi. İlki, 4 kardeş Ninja Kaplumbağa’nın ortaya çıkışından bahsetmek. Onların da birçok farklı durumda özel olduklarını göreceksiniz. Bu durumların her birinin kendine özgü gücü ve şekli vardır.

Bu, her aşamayı temsil eden belirli becerilere sahip oldukları anlamına gelir. Stratejinize uygun olduğu sürece bunlardan birini çağırabilir veya belirli bir karaktere hayran kalırsanız, her türlü gücü toplayabilirsiniz. 

Görünüşe göre bunu bir koleksiyon oluşturmak için yapmışsın. Ek olarak, Dizi boyunca birçok başka karakter ortaya çıkar. Neredeyse her karakter bu oyunda, yani mağazada satın almak için yeterli paranız olduğu sürece onu kullanabilirsiniz. Mondo Gecko, Muckman, Mutagen Adam… Ve diğer birçok güçlü kötü adam da bunda ortaya çıkıyor.

Ninja Turtles: Legends Apk indirin Güçler Savaşı ve Taktikler

Güç hiyerarşisi sayesinde bu karakterler farklı durumlarda kullanılacaktır. Karakterin yıldız derecesine bölündüğünü görebilirsiniz. Beş yıldızlı karakterler, üstün istatistikleri ve büyük hasar becerileri ile en güçlü olanlardır. Ayrıca, saldırı seviyeleri güçlerini büyük ölçüde etkiledi. Her karakterin maçta aktif hale getirebilecek yaklaşık 3 yeteneği vardır. Her seviye atladığınızda, bu beceriler de bir seviye eklenecektir. Yükseltmek için bir beceri seçmeniz gerekecek. Beceri seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar güçlüdür. Pozisyona ve verdiğiniz taktiklere bağlı olarak, her karakter eşit olarak eklenecek veya yalnızca bir beceriye yerleştirilecektir.

Ninja Turtles: Legends Apk indir Büyük Çatışmalar

Bir maç, savaşmak için beş karakter getirmenize izin verir. Oyuncular, çevrimdışı bir maça girmeden önce taktikler üzerinde düşünürler. Bu beş oyuncu arka arkaya dizilecek ve oyuncunun emirlerine göre savaşacak. Ninja Kaplumbağalar: Efsaneler sıra tabanlı çalışır, bu nedenle rakibi bir kez yenme sırası sizde. Oyuncuların yok edilecek oyuncuyu ve hedefi seçmelerine izin verilecektir. Önce rakibin ana hasarını yok edin. Bu temel taktiklerden biridir. Rakipler de bunu bilecek, bu nedenle ana hasarlarını koruyabilecek karakterleri seçecekler. Ayrıca hasar kaynağınızı da öldürmeye çalışacaklar. Hasar hesaplama ve tehlikeli durumlara bahis oynama becerisi de bu oyunu çekici kılıyor. Oyundaki 75’ten fazla karakter, on binlerce taktik ve çeşitli dövüş savaşları yaratacak.

Ninja Turtles: Legends Apk indir Görevler

Ninja Kaplumbağalar: Efsaneler, üstesinden gelmeniz için birçok seviyeye ayrılacak. Seviye ne kadar yüksek olursa, oyuncunun birçok farklı durumla yüzleşmek için sağlam bir kadro kurması o kadar zor olur. 1 seviyeyi geçtiğinizde çok sayıda ödül ve çoğunlukla altın para alacaksınız. Yeni karakterler satın almak veya şu anda sahip olduklarınızı yükseltmek için kullanılacaklar. Ek olarak, her gün tamamlamanız gereken benzersiz görevler olacaktır. Bunlara Günlük Ödüller denir. 

Ninja Turtles: Legends Apk indir (Sınırsız Para ve Pizza) sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Ninja Turtles: Legends Apk indir (Sınırsız Para ve Pizza) ve daha fazlasını sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz iyi keyifler dileriz. Netflix Apk indir ve daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmaya unutmayın.

Genel olarak, yalnızca oyunda gerçekleştirmeniz gereken becerilere veya eylemlere dayanacaktır. Aşama kaydettikçe büyük ve özel ödüller alacaksınız. Bu aynı zamanda sizi böyle şeyleri tamamlayabilmek için daha fazla oyun oynamaya zorlayacaktır. Sürekli yeni görevler olacaktır. 

GÜNCELLEME TARİH 05/03/2021

DOSYACO

MEDİAFİRE

APK İNDİR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.