Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu v1.132

0

Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android Reyin Apk v1.132

Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android, Çevrimiçi olarak eforlu bir mücadeleye hazırlanacaksınız. 2 Boyutlu bir şekilde oynayacağınız oyunda karşılıklı kalelere koca kafalı oyuncularınızı kullanarak gol atmaya çalışacaksınız. Koca kafalı olan karakterlerinizi oyuna girişte hayalinizdeki oyuncu gibi oluşturabileceksiniz. Oluşturduğunuz karakterinizi geliştirmek için muhtelif aksesuarlar takacaksınız. Kafa Topu 2 Apk indir, Her karakterin ve her aksesuarın farklı özellikleri bulunmaktadır. Siz seçeceğiniz karakter ve aksesuarlar ile en iyi kombinasyonu oluşturarak reyin içerisinde daha iyi performans sergileyebileceksiniz.

Oyunda elde ettiğiniz galibiyetler sonucu muhtelif ödüller kazanacaksınız. Bu mükafatlardan biri ise kart paketi. Kafa Topu 2 Apk indir, kart paketi sayesinde daha iyi karakter ve aksesuar toplayarak oyuncunuzun özelliklerini geliştirebilirsiniz. Oyunda kullanmanız için ofansif ve defansif olarak 18 farklı süper efor bulunuyor. Kafa Topu 2 Apk, size büyük bir avantaj sağlayan bu süper eforları kullanarak yenildiğiniz oyunun durumunu değiştirebilirsiniz. Zafer aldığınız maçlar sonucunda mükafatların yanı sırra puan kazanacak ve bu puan sayesinde sıralamada yükselerek herkese adınızı duyurabilir ve iyi olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.

Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android Reyin Apk sitemiz üzerinden hiç bir fiyata tabi yakalanmadan birbirinden değişik indirme alternatifleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız tam indirmeleri fiyatsız olarak indirebilir siniz iyi sevinçler dileriz. Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android Reyin Apk ve Daha aşırısı için apk indir kategorisine göz atmaya unutmayın.

Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android Oyun Apk
Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android Oyun Apk
Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android Oyun Apk
Kafa Topu 2 Apk indir Online Futbol Oyunu Android Oyun Apk

Kafa Topu 2 Apk indirme Linkleri Online Futbol Oyunu Android Oyun Apk v1.132

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.