Internet Download Manager indir Full Türkçe v6.38 Build 18

0

Internet Download Manager Full indir

Internet Download Manager Full, internet siteleri üzerinden dosya indirmelerinizi en kolay ve en hızlı hale getirerek, zaman kaybetmeden içeriğe sahip olmanız konusunda sponsor olan bir bilgi indirme programıdır. Dünya genelinde milyonlarca insanın kullanımda tercih ettiği bu yazılım, bu alanda kendisini ispatlamış Tonec Inc. Tarafından geliştirilip kullanıcıların internetten dosya indirme isteklerine karşı sunulmuştur. Geniş bilgi tabanı bağlantı ağı sayesinde şu an hali hazırda günümüzde kullanılan bir hayli güncel internet tarayıcısı ile beraber etkin olarak kullanılabilmektedir. 

Tercih Edilmesindeki Nedenler

Beğenilen kolay kullanım sunan ara suratının yanında ayrıca, muhtelif sebeplerden dolayı internet kesilmesi ya da bilgisayar sisteminin kapanması durumda tekrar bağlantı kurulduğu zaman indirme işlemine kaldığı yerden devam edebiliyor olması, indirilmek istenen içeriği kullandığı bant genişliği sayesinde kayıpsız bir şekilde parçalara dağılabilmesi tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. Bu sayede Internet Download Manager Full indirme işleminin hızını rahatlıkla 5 kata kadar çoğaldırabilir. Kısacası istediğiniz dosyalarınızı bilgisayarınıza kaydederken tedirginliğe kapılmayacaksınız.

Patch sorunsuzdur ve asla patlamaz. Yeni versiyon geldi bildirimini size göstermez.

Internet Download Manager Full Genel Kullanım Amaçları

İşlemlerinizi yaparken zamandan fazlasıyla tasarruf etmenizi sağlar. IDMAN Full Yapma Sitelerde izlediğiniz, sevdiğiniz ve edinmek istediğiniz film, dizi, belgesel, çizgi film ya da gelişigüzel başka bir içeriği kolayca indirmenize imkân verir. İçeriklerini edinmek için maliyet isteyen sitelerden kolayca içeriğinizi alabilirsiniz! İnternetinizin olmadığı vaziyetlerde evvelden Internet Download Manager Full indirdiğiniz içerikleri doyasıya istediğiniz zaman cihazınızdan izleyin.

Internet Download Manager Full Programının Kurulumu

Internet Download Manager Full şan kurulumu gerçekten çok basittir. Her şeyi hazır bir program olması sebebi ile içerisinde kolay kullanım sunan ara suratı ile beraber crack dosyasını içinde barındırır. Yapmanız gereken tek şey indirdiğiniz Internet Download Manager Full.exe dosyasına farenizin sağ tuşu ile tıklayarak idareyici olarak çalıştır komutunu vermek. Bu sayede direkt olarak kurulumu başlatacak ve siz de en dolu, en güncel versiyonuna kavuşmuş olacaksınız! Serial key ya da gelişigüzel bir yükleme sırasında istenebilecek şartlardan uzak durmuş olursunuz.

Internet Download Manager Full Sistem Gereksinimleri ve Özellikler

Program yalnızca bilgisayar da kullanıma uygun olup başka bir makinede çalışmamaktadır. Windows Xp, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemini barındıran her bilgisayarda kullanıma uygundur. Maksimum 9mb dahili depolama gereksinimi dinler. Bu sayede yer açma kaygınızdan da arınmış olacaksınız.

Kullanıcısına Sağladığı Avantajlar

Tamamen Türkçe dil yardımına sahip olması, hızlı ve kolay bir ara surata sahip olması ilk başlarken ne kadar kullanışlı olabileceğini gösteren bir kanıt özelliğini taşır. Sahte lisans anahtarı hatayı ya da kullanımda belirli limitler koymaz. Aksine sınırsız olarak video, film, dosya ya da gelişigüzel öteki eşi içeriklere tek bir kurumla ulaşmanızı garanti eder. Eğer ki başka bir site üzerinden indirme işlemi yaparsanız linke bastıktan sonra doğrudan hosting ya da bulut depolama sitelerine yönlendirilecek oradan da belirli bir zaman döngüsü müddetince indirme linkinizin etkin hale gelmesini bekleyeceksiniz.

Bu tarz harekâtları yaparken ardı arda birden fazla içerik indirmek olası olmayacak o noktada da bir zaman manisiyle karşılaşacaksınız. Bu harekâtları yaparken tabi ki tabii olarak sitenin belirledi alt yapıya göre dosyalarınızı indirmeniz için gereken hızda limitle karşılaşacaksınız. Internet Download Manager Full ile aynı manilerle asla karşılaşmayacaksınız. Kendine özel alt yapısı ve sitelerden bağımsız bant genişliği ile siz kullanıcılarına internetinizin gidişatına göre en iyi ve en hızlı kayıpsız indirme deneyimini yaşatacaktır.

IDMAN Full Yapma

İndirdiğiniz ya da indireceğiniz şeylerin bant genişliğini maksimum ve minimum indirme kabiliyetlerini belirlemenizi sağlamanıza izin vermesiyle beraber aynı zamanda içeriklerinizi kategorilere ayırıp dilediğiniz zaman kolayca program üzerinden de erişebilirsiniz. Hd mi, Full hd mi İndirmek istersiniz? Yoksa daha fazla yer kaplamasın diyerek kalitesini düşürmek mi istersiniz? Belleğim de var ona göre donanımım da var derseniz içeriğinizin platformunda bulunan en iyi kalitede ki görüntüyü ayarlayarak indirebilirsiniz!

Öteki Güzergahları ile Bakın

İzlediğiniz videonun sadece belirli bir kısmını istiyorsanız yakalama komutunu vererek istediğiniz kısmı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz içeriklerden ya da sitelerden emin değil iseniz Internet Download Manager Full e güvenin. Sizin yerinize indirmek istediğiniz dosyanın tüm bilgi tabanını inceleyip tahlil eder ve size en uygun gidişatı belirtir. İndir komutu vermeden evvel cihazınıza zarar verebilecek bir trojan ya da virüsün dosyada olup olmadığını inceler ve uygunsuz bulduğu anda bunu size direkt bildirir. Bilgisayarınız açıldığında otomatik olarak başlat ayarını yaparak bilgisayarınızı açtığınız anda programınızın arka tasarıda indirmeye hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde tam tersi olarak harekâtınızın bitiminde programın da otomatik olarak güvenli bir şekilde kapanmasını ayarlayabilirsiniz. Özetle geniş internet portalında ferde özel içeriklerin teminini kolaylaştıran, zamandan kazandırarak, hızlı bir şekilde içeriklerin kolayca teminini sağlayan bu yazılım ile rahat bir şekilde indirme işlemi yapabileceksiniz. Youtube, Google Video, Dailymotion, MyspaceTV gibi popüler ve emin alt yapısı olan sitelerden bile düğer programların yapamadığını yaparak içeriklerinizi elde edebileceksiniz.

Korsan maliyetsiz indirme ile programa maliyetsiz sahip olmak olası. Eşsiz kullanımını tüm özellikleri ile elde etmek için crack indirerek full versiyona sahip olabilirsiniz. İndirmelerinizi programın tüm özelliklerini kullanarak kolaylaştırın. Kaliteye ve indirme kolaylığına bu program ile rahat bir şekilde erişin.

Internet Download Manager İndir - Full Türkçe v6.38 Build 11

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.