Gallery Vault Pro Apk indir (2021) Resim Video Gizleme v3.17.19

0

Gallery Vault Pro Apk indir Son Sürüm Full Fotoğraf & Video Gizleme Uygulaması v3.17.19 (2021)

Gallery Vault Pro Apk indir, öbür insanlar tarafından görülmesini istemediğiniz resimlerinizi, videolarınızı ve öbür dosyalarınızı kolayca saklamak ve şifrelemek için geliştirilmiş ihtişamlı bir saklılık koruma uygulamasıdır. Gallery Vault Pro Apk, kendi uygulama simgesini saklayabilir, böylece saklılığınızı net bir şekilde güvende meblağ. Özel görsellerinizi ve videolarınızı, varlığından hiç kimsenin haberdar olmayacağı bu emin kasada gizleyebilirsiniz. Hoş bir dizayna da sahip olan Gallery Vault civarlara göz atma mevzusu ile alakalı problemsiz, şahane bir tecrübe sağlar.

Resimleri, videoları ve öbür dosya cinslerini gizler
• Saklanan dosyaların tamını parolalar
• Simgenin saklanmasını takviyeler ve Gallery Vault’un varlığından sizin dışınızda hiç kimsenin haberi dahi olmaz
• Android 4.4 KitKat, 5.0 Lollipop, 6.0 Marshmallow, 7.0 Nougat ve daha aktüel versiyonlarında; SD karttaki dosyaları saklamayı ve şifrelenmiş dosyalarınızı SD karta taşımayı destekleyerek aygıtın depolama ünitesinde alandan kazanmanızı sağlar.

Gallery Vault Pro Apk indir 2021 Son Sürüm Full Fotoğraf & Video Gizleme Uygulaması sitemiz üzerinden hiç bir fiyata tabi yakalanmadan birbirinden değişik indirme alternatifleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız tam indirmeleri fiyatsız olarak indirebilirsiniz. Gallery Vault Pro Apk indir 2021 Son Sürüm Full Fotoğraf & Video Saklama Uygulaması ve Daha fazla Aktüel yeni android uygulama apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Gallery Vault Pro Apk indir (2021) Resim Video Gizleme
Gallery Vault Pro Apk indir (2021) Resim Video Gizleme
Gallery Vault Pro Apk indir (2021) Resim Video Gizleme

Gallery Vault Pro Apk indirme Linkleri v3.17.19

RACATY

DOSYAUPLOAD

MEDİAFİRE

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.