Altered Carbon 2. Sezon indir Türkçe Dublaj 1080p

0

Altered Carbon 2. Sezon indir 1080p Türkçe Dublaj Tüm Bölümler

Altered Carbon 2. Sezon indir mevzusu ve azıcıkçık ayrıntı; Dizi 350 sene sonraki geleceği başka bir deyişle 2384 senesini mevzu alıyor. Bu gelecekte bir şahsın hatıraları kortikal istif ismi verilen disklere aktarılıp saklanabiliyor. Bu anı depolama makineleri tersine mühendislik teknikleri kullanılarak çok süratli bir biçimde üretilmiştir. Bu diskler sayesinde bir insanın can vermesi yasaklanmıştır. Takeshi Kovacs Joel Kinnaman yeni dünya kumpasına karşı organize edilmiş bir başkaldırıda yenik düşer.

Ancak yıldızlararası seçkin savaşçılardan tek yaşamda kalan odur. Laurens Bancroft James Purefoy isminde çok zengin bir adam ona tekerrür hayata bahtı sunana kadar buz içini tutuklanır. Ancak Bancroft karşılık olarak Kovacs’ın kendi cinayetini çözmesini istemektedir.

Altered Carbon 2. Sezon indir‘da apayrı bir kişilik olarak dönecek olan, Kovacs bu sefer apayrı bir serüvenin içinde kendini bulacak. Bir iş sebebiyle yeni bir vücutta Harlan’ın Dünyası’na dönen Takeshi Kovacs, seyyareyi savaş içinde, uzun zaman evvel kaybettiği aşkını ise gölgelerde saklanırken bulur.

Altered Carbon 2. Sezon indir Türkçe Dublaj 1080p sitemiz üzerinden hiç bir fiyata tabi yakalanmadan birbirinden değişik indirme alternatifleriyle indirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız tam indirmeleri fiyatsız olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi sevinçler dileriz. Daha aşırısı için dizi indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

Altered Carbon 2. Sezon indirme Linkleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.